sobota, 25 stycznia 2014

Na zakrecie.motywem przewodnim pierwszego miesiąca wyzwania grunt to okładka to kwiaty. Wybór nie był skomplikowany. Padło na książkę dobrze znanego autora Niholasa Sparksa, na zakręcie.

 
wydawnictwo: Albatros

liczba stron: 400

Na zakręcie - Nicholas SparksMiles jest zwyczajnym szeryfem, gdzieś na prowincji. Wraz z żoną doczekali się uroczego synka i wszystko byłoby dobrze gdyby nie, to, że jego żona została zabita. Mężczyzna jako punkt honoru, mimo upływu 2 lat, stawia sobie zatrzymanie sprawcy wypadku. Niby czas leczy rany, ale mężczyzna jest tak bardzo pochłonięty pracą, i Johnem, że nie starcza mu czasu na spotykanie się z kobietami. To wszystko zmienia się, gdy poznaje nauczycielkę Johna, Sarę. Kobieta sprawia, że po raz pierwszy od bardzo dawna jest w stanie zwrócić uwagę na płeć przeciwną. Powoli ich relacje się zacieśniają. Jednak do pełni szczęścia brakuje im jednego niewielkiego kroku. Ten krok z czasem jednak urasta do milowego. Czy uda im się mimo wszystko pokonać przeciwności? Niezwykłą opowieść o miłości, w trudnych okolicznościach, z przeszłością, która kładziecie cień na przyszłość. Napisana przystępnym językiem w sam raz na wieczór. 

2 komentarze:

  1. Pokaż mi książkę Sparksa, która nie byłaby o miłości albo nie niosła ze sobą przesłania. ;) Najbardziej lubię jego "Pamiętnik" i "I wciąż ją kocham" ;) Pozdrawiam i zapraszam do siebie. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że moje wyzwanie sprawiło (przynajmniej w pewnej części), że spędziłaś miłe chwile podczas lektury. :)

    OdpowiedzUsuń

:*