piątek, 21 lutego 2014

list w butelce

List w butelce

wydawnictwo:Albatros

liczba stron: 328
List w butelce to kolejna książka Nicholasa Sparksa. Swoją drogą około roku temu dzięki Monice spotkałam się z tym autorem i to już 8 książka. Leci czas i to szybko.
 Theresa jest rozwiedziona, syn spędza wakacie u ojca, a ona korzystając z okazji samotnie przechadza się po plaży. Znajduje butelkę a w niej piękny, romantyczny list, w którym mężczyzna wyznaje swojej kobiecie miłość. Jako dziennikarka swoim kanałami dociera do jeszcze 2 innych listów Garetta. Jedzie do niego, po to, żeby go poznać, niespodziewanie ta znajomość przeradza się w cos zupełnie innego. Powoli nasi bohaterowie się poznają, nawiązuje się miedzy nim głębsze uczucie. Syn kobiet akceptuje ich związek, jednakże muszą oni pokonać barierę odległości i przeszłość. czy im się to uda? Czy będą szczęśliwi?
Książka jest bardzo fajna. Czy się ją przyjemnie opowiada o zwykłej, a może bardzo niezwykłym uczuciu jakim jest miłość między dwojgiem ludzi.

1 komentarz:

  1. Czytałam Sparksa "I wciąż ją kocham" bardzo mi się podobała. Oglądałam też kilka filmów zrealizowanych na podstawie jego twórczości. Tego jednak nie. Ale jeżeli trafię na nią w bibliotece, to chętnie wypożyczę :)

    OdpowiedzUsuń

:*