poniedziałek, 2 czerwca 2014

Kwiaty na poddaszu.

wydawnictwo: Świat Książki
liczba stron: 384
seria Rodzina Dollangangerów  
Kwiatki na poddaszu to niepowtarzalna opowieść.
Pisałam o fascynującej książce jaką był Pokój
Tym razem to nie matka z synem urodzonym tam i nie widzącym innego świata.
Kwiaty na poddaszu - Virginia Cleo Andrews^-osobowa rodzina spokojnie, dostatnio żyje sobie. Jednakże pewnego dnia ojciec umiera. Nie mogą żyć jak dotychczas. Kobieta postanawia wrócić do swojego ojca, któremu sprzeniewierzyła się wychodząc za mąż. Pisze  list do matki, w którym ta obiecuje przygarniać ją i dzieci. Jednakże dzieci nie mogą żyć w dużym domu. One muszą pozostać w niewielkim pokoju mając do dyspozycji poddasze. Tak ma być do śmierci ojca tyrana, kiedy to matka dostanie już pieniądze i będą mieli za co żyć.
Osobiście  uwielbiam dzieci. Są takie radosne pełne entuzjazmu, maja nieograniczoną wyobraźnię. Są  szczere, mawia co im ślina na język.Uwielbiam gdy  są zadowolone, śmieją się podoba się im zabawa, ale jeszcze bardziej gdy się przytulają, zarzucają bezinteresownie raczki na szyję. Dla takiego momentu naprawdę warto być przy nich. Chris i Cathy muszą zapewnić rozrywkę, bezpieczeństwo, a przede wszystkim  ciszę w niewielkim pokoiku i poddaszu dla siebie i swojego młodszego rodzeństw ( 3-letnich bliźniaków) Cory, Carrie wcale nie ułatwiają zadania. Jak długą będą musieli czekać? Czy uda im się wydostać z poddasza. Bardzo fajna książka. Podobała się i to bardzo. Przeczytana jednym tchem. Na następne przyjdzie czas niebawem:)Niebo


1 komentarz:

  1. Nie miałam jeszcze okazji sięgnąć po tę powieść, ani nic innego autorki. Wiele czytałam o tej serii i w zasadzie nie jestem pewna, czy mam na nią ochotę. Może kiedyś :)

    PS - Troszkę literówek wkradło Ci się w tekst.

    OdpowiedzUsuń

:*