czwartek, 11 września 2014

Pamiętnik pisany miłościąWydawnictwo: Świat Książki

liczba stron: 207
Okładka książki Pamiętnik pisany miłościąSą takie książki, które zmieniają nieodwracalnie pewne postawy, postrzeganie świata, czy tylko nastrój. Tym razem Inna miała odczynienia z piękną książką o miłości, odkrywaniu celów, życiu, z mnóstwem mądrych słów i nie spotykanym wzbudzaniem chęci do życia.
Katie dostaje pewnego dnia pamiętnik od mężczyzn, który wydaje się być dla niej stworzony. Czytając go odkrywa różne rzeczy. Pisze go Susie, która poznaje Matta i przeżywa z nim swoje życie. Katie, która zna mężczyzna jest co raz bardziej zaintrygowana. Książka jest świetna.

A oto jeden z cytatów tak na pieczątkę:)
"Wyobraź sobie, że życie jest grą, podczas, której żonglujesz pięcioma piłeczkami. Są to: praca, rodzina, zdrowie, przyjaciele i miłość. Przez cały czas starasz się utrzymać je wszystkie w powietrzu. Nagle pewnego dnia dochodzisz do wniosku, że praca to piłka z gumy. Nawet jeżeli ją upuścisz, odbije się i wróci. 
Pozostałe cztery - rodzina, zdrowie, przyjaciele i miłość zostały wykonane ze szkła. Gdy, któraś z nich upadnie, nieodwracalnie porysuje się, pęknie lub, co gorsza, może się nawet rozbić.
 Dopiero gdy człowiek zrozumie naukę płynącą z opowiastki o pięciu piłeczkach, może zacząć pracować nad zachowaniem w życiu niezbędnej równowagi."

 
okładka Erotyczna
 
1. Okładkowe love bo to taka ładna miłość przedstawiana, ze aż się chce patrzeć.

1 komentarz:

:*