wtorek, 24 lutego 2015

1 złoty. Świat pieniądza...

1 złoty. Świat pieniądza - Opracowanie zbioroweDziś przychodzę z dość nietypową pozycją.Ku zdumieniu jednych, niedowierzaniu drugich, niememu przyzwoleniu kolejnych, czy skrajnemu niezrozumieniu jeszcze innych Inna przepada za ekonomią a już w szczególności za marketingiem. Lubi i tyle. Czasem się zdarza nawet w najlepszej rodzinie. W dość bliskiej odległości są organizowane wykłady w ramach projektu  Włącz myślenie postaw na przedsiębiorczość.  Inna co drugą sobotę jedzie na tak owe 2 godziny z hakiem spedzone w towarzystwie znajomych i ciekawego tematu:)

Z jednego z wykładów przywiozła właśnie publikację pod tytułem świat pieniądza. Część ludzi, nawet spora rzesza uważa przedsiębiorczość i ekonomiczne zagadnienia z a nudę. I jeśli ktoś spodziewa się w tej książce  znaleźć czarne teksty na białym tle to może się rozczarować. Książka zawiera podstawowe informacje, dużo ciekawostek i sporo dowcipnych elementów. A to wszystko w pięknych kolorach i licznych rysunkach. Idealna dla ciekawskich, którzy wiecznie maja pytania. O pracy, rynku giełdzie podatkach ubezpieczeniu, budżecie i wielu innych elementach można naprawdę sporo się dowiedzieć. Książka dobra dla ludzi w każdym wieku:) Wydaje mi się, ze gdyby zamienić książki do podstaw przedsiębiorczości, czy podstaw działalności gospodarczej na takie to zdecydowanie te przedmioty zostałyby bardziej docenione i polubione. Kto we, może kiedyś. Moja klasa na pewno byłaby szczęśliwsza. Naprawdę polecam. I laicy i specjaliści i tacy co to nie przepadają znajdą coś dla siebie:)
A tu przykłady zdjęć Z internetu bo komputer odmawia przyjęcia zdjęć z aparatu;/


Znalezione obrazy dla zapytania świat pieniądza
Znalezione obrazy dla zapytania świat pieniądza

2 komentarze:

  1. Wprawdzie finanse nie należą do dziedziny moich zainteresowań, ale taka książeczka mogłaby mnie nieco oświecić w tym temacie :D
    PS. Zakładałam, że Harry straciłby życie na początku pierwszego tomu (a nawet przed nim, jako niemowlę, przy pierwszym kontakcie z Voldemortem)
    Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ekonomia w teorii nie jest zbyt interesująca dla ludzi, najlepiej jest stosować ją w praktyce, w konkretnych sytuacjach. Ale bez znajomości pewnych praw nie da się zrealizować żadnych osiągnięć, trzeba czytać :)

    OdpowiedzUsuń

:*