czwartek, 5 lutego 2015

Fartowny pech


wydawnictwo: Prószyński i S-ka
liczba stron: 304
Dziany i Nadziany, do tego gangster Gianni. Tak na początek tylko te dość specyficzne nazwy bohaterów, ale to nie koniec ciekawych pomysłów. Bracia policjant i gangster nie do końca świadomi swoich wzajemnych zawodów. Półświatek, który kieruje się swoimi prawami i mafia. Świat zgoła niebezpieczny, ciężki do okiełznania i specyficzny w tych swoich zasadach. Kto zabiera rejony wielkim mafią dając konkurencyjne niskie ceny? Chyba jeszcze nikt nie wpadł na taki pomysł. Jak, widać przewaga cenowa i marketing nawet wśród gangsterów mogą zagości. Autorka kupiła mnie tym śmiałym, aczkolwiek dość realnym poczynaniem ze strony gangsterów. Lekkie i przyjemne zagadkowe czytadło z humorem oczywiście: )

3 komentarze:

 1. Poszukam jej, czytałam już ksiązkę autorki i byłam zadowolona

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszam za spam'a

  Witaj.
  Jeśli jesteś miłośnikiem książek, albo stoisz na rozdrożu książkowym "Przeczytać, nie przeczytać" , lub po prostu szukasz czegoś na zimowo-jesienny wieczór. Zapraszam na bloga z recenzjami książek młodzieżowych.
  http://recenzje-przerwy-miedzy-ksiazkami.blogspot.com/
  Niestety dopiero wspinani się na szczebel blogowy, co równa się z tym że potrzebujemy czytelników, jednakże zapraszam już teraz ;)

  OdpowiedzUsuń

:*