niedziela, 26 kwietnia 2015

Zatoka Tajmnic.

Książkę tę Inna dostała od ami. za wygranie klucznika 2014. Już w kwietniu Inna ją przeczytała. Może tempo nie było zbyt szybkie, ale w końcu :)
 Liczba stron: 508
Wydawnictwo Literackie
Ruby wraca do domu po latach. Jej rodzice ginął nagle w wypadku, a ta dojrzewa w końcu by zrobić porządek w domu i zmierzyć się z przeszłością. Niespodziewanie okazuje się, że dziewczyna tak naprawdę nie jest córka swoich rodziców. Wewnętrzny głos karze jej poszukać biologicznej matki. I odszukać przeszłość. W między czasie przytrafia się jej skomplikowany dość romans. Równocześnie poznajemy historię Juli, czyli dziewczyn, która w czasie hiszpańskiej wojny domowej wstępuje do zakonu i tam wiedzie proste życie. Po latach mając zeszyt z tajemniczymi zapiskami, chce wreszcie wyjawić światu historię i prawdę tym samym zmieniając życie niektórych ludzi. Czy siostra Julia zdcyduje podzielic się swoja tajemnicą? Czy Ruby znajdize swoją Matkę i zmierzy się z przeszłości?
Książka przedstawia ciekawy problem jakim jest własna tożsamość, czy poczucie przynależności,posiadania własnych korzeni.
Ami jeszcze raz bardzo dziękuję. Trafiła w moje gusta :)

1 komentarz:

:*