niedziela, 28 lutego 2016

Droga do domu

Okładka książki Droga do domu


Liczba stron; 424
Wydawnictwo: Filia
Majka jest młoda, ale rzeczywistość dała jej się we znaki do tego stopnia, że ucieka w marzenia. Chce Wyjechać z małego miasteczka, uciec od wspomnień z rodzicami, dla których ważniejsze okazały się pieniądze i praca za granicą.
Alicja ma małego synka Krzysia, ale wychowuje go sama. Jej mąż zmarł i zostawił ją ze wszystkim samą, a ona wciąż żyje przeszłością i nie morze się pogodzić ze stratą
Ewa była szczęśliwa ze swoim księciem z bajki, tylko, ze do bajki wkradła się szara rzeczywistość, a nieporozumienia doprowadziły do rozstania. Tylko czy warto wypuszczać mężczyznę swojego, życia, nawet jeśli odrobinę rozminął się z ideałem?
Matylda miała córkę, i męża. Jedna wyprawa po buty zmieniła wszystko i zniszczyła jej życie. Kobiet wciąż wini siebie i nie potrafi żyć normalnie.
Antonina to starsza pani, babcia majki. Kobieta miała sporo przygód, ale jej pragnienia bardzo się  ograniczyły.
Każda z kobiet ma przeszłość, która wpływa na ich życie. Decydują się na szaloną podróż kolorowym busem nad morze. Wspólna wyprawa, ma przynieść upragniony odpoczynek, ale szybko okazuje się, że staje się czymś więcej. Kobiety wsiadające do busa zmienia się i uporają z przeszłością. I warto poprzyglądać się ich działaniom czytając tę książkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

:*